poniedziałek, 26 października 2026
Polski serwis o Counter-Strike 2
Zawsze na celowniku
InfiniteFot. Liquipedia (źródło: Liquipedia)
SportsBetExpert

Infinite

Gage Green

  • Kraj USA
  • StatusAktywny
  • Lata kariery2017 – 20202021 – obecnie
  • Zarobki$84,348
  • FACEIT2975 Elo · poz. 10

Statystyki FACEIT

3,017meczów
65%wygranych
1,42K/D
86,3ADR
51%HS
14najdł. seria

Forma: WWWWP

Mapy

MapaMeczeWygraneK/DHS%
Mirage44263%1,3254%
Dust218756%1,4253%
Ancient16355%1,2252%
Anubis16171%1,4951%
Inferno14278%1,3756%
Nuke12563%1,3653%
Overpass5664%1,3852%
Train4556%1,2155%
Vertigo3962%1,2552%

Ostatnie mecze na FACEIT

MapaWynikK-D-AK/DADRHS%
Mirage P 8:13 15-16-4 0,94 88 47%
Dust2 W 13:7 17-12-5 1,42 89 53%
Nuke W 8:13 19-12-4 1,58 89 58%
Mirage W 7:13 20-10-5 2,00 97 65%
Mirage W 13:2 16-6-4 2,67 104 62%
Mirage W 13:5 10-13-4 0,77 42 60%
Mirage W 10:13 26-12-5 2,17 111 73%
Dust2 P 13:5 9-14-3 0,64 63 44%
Anubis W 13:5 23-7-5 3,29 113 48%
Mirage W 8:13 18-15-3 1,20 89 39%

Statystyki z meczów na FACEIT, nie z meczów turniejowych.

Osiągnięcia

TurniejDataMiejsceRangaDrużynaNagroda
FRAG York 2026 29.03.2026 1. C-Tier Voca $8,250
iBUYPOWER Mythic Masters Winter 2021 14.11.2021 1. B-Tier Partyz $25,000
ESEA Season 38: Premier Division - North America 17.10.2021 1. B-Tier Partyz $20,000
Fragadelphia 15 12.09.2021 2. B-Tier Partyz $12,500
Knights: Revival Tournament 11.07.2021 1. B-Tier Partyz $12,000
Flashpoint Season 1 13.04.2020 5–6. S-Tier Orgless $35,000
Flashpoint Season 1: LAN Qualifier 06.03.2020 1–2. B-Tier Orgless $16,000
WESG 2019 North America 07.12.2019 1. B-Tier Chaos $25,000
ESEA Season 30: Premier Division - North America 01.04.2019 2. B-Tier BNB $10,500
Fragadelphia 12 05.08.2018 2. B-Tier ownage $8,000

Historia drużyn

  • SportsBetExpert
  • Team Voca
  • Nouns Esports
  • Party Astronauts
  • Wildcard Gaming
  • Forsaken
  • Strife Esports
  • Brazen (Inactive)
  • Brazen
  • ONET4P
  • Orgless
  • Party Astronauts
  • Recon 5 (Zastępca)
  • ex-Cloud9
  • Rugratz
  • Swole Patrol
  • Ze Pug Godz
  • Orgless
  • Chaos EC (Inactive)
  • Chaos Esports Club
  • Ben's Anime Team
  • Swole Patrol
  • Lazarus Esports
  • Swole Patrol
  • Bad News Bears
  • Team Singularity
  • SSG (Inactive)
  • Spacestation Gaming
  • AZIO eSports
  • ex-Team Dignitas
  • Team Dignitas
  • Armada Esports
  • Etherian E-Sports
  • Etherian E-Sports
  • Bushido Boyz
  • CLG Academy
  • Royal Flush Seven
  • Lol Yeah

Transfery

  • SportsBetExpert → bez drużyny

Ustawienia

Czułość2.2
DPI400
eDPI880
SkalowanieBlack Bars