poniedziałek, 26 października 2026
Polski serwis o Counter-Strike 2
Zawsze na celowniku
mazayFot. FACEIT
fnatic

mazay

Volodymyr Iorhachov

Inne nicki: |image=Mazay at Stake Pulse Beat I.jpg

  • Kraj Ukraina
  • Wiek17 lat
  • RolaEntry
  • StatusAktywny
  • Urodzony30.10.2008
  • W drużynie od09.07.2026
  • Lata kariery2024 – obecnie
  • Zarobki$11,050
  • FACEIT4235 Elo · poz. 10

Statystyki FACEIT

3,388meczów
57%wygranych
1,26K/D
91,6ADR
58%HS
17najdł. seria

Forma: WWPWP

Mapy

MapaMeczeWygraneK/DHS%
Mirage49859%1,3762%
Ancient36862%1,4360%
Anubis24656%1,2862%
Dust221263%1,4460%
Nuke13269%1,3464%
Overpass4951%1,2864%
Vertigo4060%1,3364%
Train3053%1,4363%
Inferno2748%1,1461%

Ostatnie mecze na FACEIT

MapaWynikK-D-AK/DADRHS%
Mirage P 21:25 45-34-6 1,32 103 56%
Mirage W 9:13 18-12-3 1,50 79 72%
Mirage P 6:13 15-15-1 1,00 73 60%
Mirage W 13:5 29-10-6 2,90 172 55%
Anubis W 13:5 15-13-4 1,15 78 53%
Dust2 W 13:11 19-13-6 1,46 90 68%
Ancient P 10:13 15-18-2 0,83 74 80%
Mirage P 9:13 24-16-6 1,50 115 58%
Anubis P 9:13 16-20-5 0,80 72 56%
Cache P 11:13 24-16-5 1,50 97 62%

Statystyki z meczów na FACEIT, nie z meczów turniejowych.

Osiągnięcia

TurniejDataMiejsceRangaDrużynaNagroda
1win Private Club #2 21.10.2026 5–6. A-Tier Fnatic $9,000
Stake Pulse Beat III 16.10.2026 5–8. B-Tier Fnatic $4,000
Stake Ranked Episode 4 03.10.2026 4. A-Tier Fnatic $11,000
Stake Pulse Beat II 25.09.2026 5–8. B-Tier Fnatic $4,000
Esports World Cup 2026: Last Chance Qualifier 09.08.2026 5–8. B-Tier Fnatic $9,500
Stake Pulse Beat I 05.08.2026 3–4. B-Tier Fnatic $6,000
ESL Challenger League Season 52: Europe - Cup #1 14.07.2026 1. C-Tier Fnatic $4,000
Exort Series #25 26.04.2026 2. C-Tier Spirit.A $3,000
ESEA Season 55: Main Division - Europe 14.12.2025 1. C-Tier TSAB $3,500
ESEA Season 54: Intermediate Division - Europe 21.09.2025 2. C-Tier TSAB $1,000

Historia drużyn

  • Fnatic
  • Team Spirit Academy
  • TS.Academy Black
  • Sabre Esports
  • Permitta Academy

Mecze drużyny