poniedziałek, 26 października 2026
Polski serwis o Counter-Strike 2
Zawsze na celowniku
Q-QFot. FACEIT
HYPERSPIRIT

Q-Q

Marcus Krolak-Henriksen

Inne nicki: |image=Q-Q at DH Winter BYOC 2023.jpg

  • Kraj Dania
  • Wiek22 lat
  • RolaRifler
  • StatusAktywny
  • Urodzony17.11.2003
  • W drużynie od21.07.2026
  • Lata kariery2017 – obecnie
  • Zarobki$13,895
  • FACEIT3641 Elo · poz. 10

Statystyki FACEIT

4,210meczów
63%wygranych
1,34K/D
82,3ADR
58%HS
25najdł. seria

Forma: WWPWW

Mapy

MapaMeczeWygraneK/DHS%
Ancient19159%1,3159%
Mirage17471%1,5862%
Anubis10269%1,3958%
Dust27260%1,3858%
Nuke6073%1,3960%
Vertigo4783%1,4965%
Inferno4768%1,4762%
Overpass3675%1,6558%
Train3566%1,5957%

Ostatnie mecze na FACEIT

MapaWynikK-D-AK/DADRHS%
Ancient W 6:13 10-12-8 0,83 68 50%
Cache W 8:13 13-11-5 1,18 75 77%
Mirage P 13:6 9-13-2 0,69 44 44%
Inferno W 4:13 15-4-5 3,75 91 60%
Cache W 11:13 15-14-8 1,07 67 67%
Mirage P 13:10 14-19-6 0,74 78 64%
Ancient P 13:9 11-17-6 0,65 61 64%
Cache P 13:9 11-14-7 0,79 66 36%
Dust2 W 10:13 13-13-6 1,00 83 54%
Mirage P 13:10 13-17-8 0,76 74 62%

Statystyki z meczów na FACEIT, nie z meczów turniejowych.

Osiągnięcia

TurniejDataMiejsceRangaDrużynaNagroda
United21 Season 46 27.03.2026 1. C-Tier INFINITE $6,000
DreamHack Winter 2023 BYOC 26.11.2023 2. C-Tier Apeks.R –
Good Game-ligaen Fall 2023 19.11.2023 2. B-Tier Apeks.R –
CCT Season 1 North Europe Series #5 10.06.2023 1. B-Tier MOUZ NXT $22,000
European Pro League Season 6 06.03.2023 3. C-Tier MOUZ NXT $3,000
WePlay Academy League Season 6 19.11.2022 4. B-Tier MOUZ NXT $8,000
ESL Benelux Championship Spring 2022 30.04.2022 2. C-Tier Eversio –
Elite Series 2021 10.10.2021 1. C-Tier LLL –
La DH Community Cup 04.07.2021 1. C-Tier LLL –
ESL Benelux Championship: Summer 2021 08.05.2021 2. C-Tier LLL –

Historia drużyn

  • HYPERSPIRIT
  • Inner Circle Esports
  • Apeks Rebels
  • MOUZ NXT (Inactive)
  • MOUZ NXT
  • MOUZ NXT (Trial)
  • ex-Project Eversio
  • LowLandLions
  • Sørby eSports
  • Sørby Academy

Ustawienia

Czułość0.85
DPI800
eDPI680
SkalowanieStretched