niedziela, 25 października 2026
Polski serwis o Counter-Strike 2
Zawsze na celowniku
sycroneFot. Liquipedia (źródło: Liquipedia)
MOUZ

sycrone

Dennis Benthin Nielsen

  • Kraj Dania
  • RolaTrener
  • StatusAktywny
  • W drużynie od06.01.2022
  • Lata kariery2015 – 2021
  • Zarobki$16,130
  • FACEIT2457 Elo · poz. 10

Statystyki FACEIT

2,292meczów
62%wygranych
1,38K/D
70,2ADR
40%HS
21najdł. seria

Forma: WWWPP

Mapy

MapaMeczeWygraneK/DHS%
Mirage1443%1,0352%
Ancient967%1,1846%
Vertigo875%1,5054%
Nuke771%1,6556%
Overpass667%1,4560%
Anubis683%1,4648%
Inferno450%1,5549%
Dust2367%1,1769%
Train10%0,8847%

Ostatnie mecze na FACEIT

MapaWynikK-D-AK/DADRHS%
Mirage P 10:13 10-15-7 0,67 59 70%
Ancient P 13:8 8-15-6 0,53 58 50%
Ancient W 16:13 25-23-7 1,09 92 72%
Dust2 W 13:6 11-17-8 0,65 76 73%
Dust2 W 7:13 20-9-4 2,22 88 60%
Mirage W 10:13 15-15-7 1,00 82 47%
Mirage W 3:13 9-7-6 1,29 69 67%
Ancient W 7:13 7-11-7 0,64 63 29%
Mirage W 13:3 7-8-2 0,88 34 57%
Train P 11:13 15-17-9 0,88 68 47%

Statystyki z meczów na FACEIT, nie z meczów turniejowych.

Osiągnięcia

TurniejDataMiejsceRangaDrużynaNagroda
Dust2.dk Ligaen Season 16 28.04.2021 1. C-Tier Tricked –
Elisa Nordic Championship 2021 - Denmark 14.03.2021 1. C-Tier Tricked $6,250
Dust2.dk Ligaen Season 15 25.11.2020 1. C-Tier Tricked –
ESL Meisterschaft: Summer 2018 24.08.2018 1. B-Tier Sprout –
PMU Challenge 2018 24.06.2018 2. B-Tier Sprout –
DaddySkins Western League: Season 1 18.01.2018 2. B-Tier North.A $3,000
NetParty Fyn 2017 15.10.2017 2. C-Tier North.A –
NetParty Herning #5 03.09.2017 1. C-Tier Fragsters –
Danmark League #2 11.09.2016 1. C-Tier SNG $4,560
Danmark League #1 15.05.2016 1. C-Tier SNG $4,560
ESL Pro League Season 24 11.10.2026 2. S-Tier MOUZ $175,000
BLAST Open Fall 2026 06.09.2026 2. S-Tier MOUZ $160,000
BLAST Bounty Summer 2026 02.08.2026 1. S-Tier MOUZ –
PGL Astana 2026 17.05.2026 3. S-Tier MOUZ $192,000
Intel Extreme Masters Cologne 2025 03.08.2025 2. S-Tier MOUZ $216,000

Historia drużyn

  • MOUZ (Trener)
  • MOUZ NXT (Trener)
  • Tricked (Inactive)
  • Tricked Esport
  • ex-Maknitude
  • Maknitude
  • LPSP!
  • Copenhagen Flames
  • Sprout
  • North Academy
  • Fragsters
  • Fragsters (Trial)
  • Team123
  • eFuture.dk
  • Team123
  • Alpha Gaming
  • Magistra
  • Team Singularity
  • Team Singularity
  • mTw
  • stfuNerd

Ustawienia

Czułość1.8
DPI400
eDPI720
SkalowanieNative