niedziela, 25 października 2026
Polski serwis o Counter-Strike 2
Zawsze na celowniku
woxicFot. Liquipedia (źródło: Liquipedia)
Aurora

woxic

Özgür Eker

Inne nicki: w0x1c, w0xic, Woxic

  • Kraj Turcja
  • RolaAWPer
  • StatusAktywny
  • Lata kariery2012 – obecnie
  • FACEIT3206 Elo · poz. 10

Statystyki FACEIT

4,334meczów
54%wygranych
1,29K/D
98,1ADR
40%HS
26najdł. seria

Forma: PWPWP

Mapy

MapaMeczeWygraneK/DHS%
Mirage10864%1,4241%
Anubis8260%1,4043%
Dust24470%1,7440%
Ancient3741%1,1245%
Vertigo3165%1,6051%
Nuke3161%1,4240%
Inferno2152%1,5845%
Overpass1974%1,3147%
Train580%1,9335%

Ostatnie mecze na FACEIT

MapaWynikK-D-AK/DADRHS%
Nuke P 9:13 18-18-6 1,00 87 61%
Dust2 W 13:11 25-14-5 1,79 122 28%
Mirage P 13:11 25-19-0 1,32 99 40%
Inferno W 13:5 19-10-2 1,90 88 37%
Dust2 P 13:7 13-16-4 0,81 71 69%
Nuke P 7:13 11-16-5 0,69 71 45%
Anubis W 13:11 25-13-5 1,92 102 28%
Anubis P 13:8 7-17-3 0,41 50 71%
Cache W 13:9 24-12-4 2,00 105 42%
Nuke P 11:13 15-15-2 1,00 58 40%

Statystyki z meczów na FACEIT, nie z meczów turniejowych.

Historia drużyn

  • Aurora Gaming
  • Eternal Fire
  • Eternal Fire (inactive)
  • Eternal Fire
  • Cloud9
  • mousesports (inactive)
  • mousesports
  • HellRaisers
  • HellRaisers (trial)
  • Gux & Friends
  • ex-Dark Passage
  • Dark Passage
  • Death Trap e-Sports
  • Team11
  • ANT
  • Hardware Arena

Ustawienia

Czułość1.5
DPI1600
eDPI2400
SkalowanieStretched